Bukiety z cukierków – prezenty z okazji Komunii Świętej

Słodkim i oryginalnym prezentem może być bukiet, wykonany z cukierków, albo z lizaków dla dzieci, jako drobiazg z okazji Pierwszej Komunii Świętej.

Takie słodkie bukieciki wyglądają bardzo ładnie, a jednocześnie są smaczne. Dzieci z pewnością docenią taki prezent. Bukiety z cukierków dodatkowo są ozdabiane kokardami, a także pięknymi kwiatami, mogą być umieszczane w dekoracyjnych koszach.

Bardzo modne są piękne serca kwiatowe z dołączonymi do nich słodkimi niespodziankami. Bukiety z cukierków mogą być też umieszczone w atrakcyjnych, ozdobnych pudełkach, albo w dekoracyjnej folii. Do bukiecików często dołączane są ładne figurki aniołków, a także eleganckie kartki z wierszami, z życzeniami, z dedykacjami, ze specjalnymi tekstami, napisanymi z okazji Pierwszej Komunii Świętej.

Elegancki karnet z życzeniami może być wspaniałą pamiątką rodzinną. Na karnetach są często drukowane wzory, związane tematycznie z Pierwszą Komunią Świętą – kielichy, aniołki, krzyże, osoby święte, gałązki z winogronami. Na karnecie mogą być wydrukowane tradycyjne życzenia, albo można zamówić wydrukowanie specjalnych życzeń.

1 comment

  1. waclaw

    Bezcelowe jest tracenie czasu na sprawdzanie ryzykownych metod. Opublikowana w tym miejscu porada jest wypróbowana i co najważniejsze naprawdę owocna. Poświadczamto, bo sam wypróbowałem. Polecam gorąco. pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.