Cytryna i miód na suchy kaszel

Suchy kaszel pojawiający się wraz z infekcją jest niezwykle męczący. Drogi oddechowe są podrażniane ale nie ma jeszcze wydzieliny, którą można by wykrztusić. Oto sposób, w jaki można złagodzić suchy kaszel i sprawić, aby był mniej męczący.

Aby złagodzić suchy kaszel można zastosować miksturę, którą stosowały nasze babki. Jest to miksturą miodu lipowego i cytryny.

Bierzemy 100 gramów miodu lipowego i dodajemy do niego jedną lub dwie dorodne cytryny. Dokładnie mieszamy i odstawiamy, aby składniki się dobrze wymieszały.

Aby łagodzić suchy kaszel miksturę dorośli powinni przyjmować trzy-cztery razy dziennie po dużej stołowej łyżce a dzieci jedną łyżeczkę.

Po kilkudniowej kuracji miodem z lipy i ctyrynami suchy kaszel powinien ustąpić.

1 comment

  1. Damian

    Jestem zmuszony powiedzieć, że z początku nie wierzyłem w ten wspaniały sposób. Ale po namowach mojej żony, rodziców, przyjaciół i ja zdecydowałem zaryzykować. Wziąłem pod uwagę, że raz się żyje i spróbowałem. Nie zawiodłem się, pomoc okazała się w 100% skuteczna. Dziękuję za nią z całego serca. Z całą pewnością powtórzę ją swoim znajomym, którzy borykają się z tego typu kłopotem, a jest ich sporo. Siemka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.