Eleganckie obrusy komunijne

Najbardziej odpowiednie są białe obrusy w dniu Komunii Świętej i w czasie uroczystości tego dnia. W sprzedaży jest wiele bardzo pięknych, dekoracyjnych wzorów obrusów.

Obrus wykonany z grubej tkaniny, haftowany może być bardzo dekoracyjny i wygląda bardzo atrakcyjnie we wnętrzach stylowych, a także nowoczesnych. Takie obrusy mogą być odporne na zaplamienia, a w związku z tym rozlane płyny nie wnikają w głąb tkanin, tylko tworzą kropelki na obrusie, które można łatwo zebrać przy pomocy ściereczki.

Obrusy plamoodporne nie wymagają krochmalenia, gotowania, ani maglowania. Na powierzchniach obrusów mogą być wykonane estetyczne aplikacje z motywami komunijnymi na przykład z gałązkami winorośli, złote nadruki. Stół komunijny udekorowany białym obrusem na pewno zachwyci szykiem i elegancją wszystkich gości, zaproszonych na przyjęcie komunijne.

Często stosowane są obrusy w barwach pastelowych. Istnieje możliwość wykonania dowolnych obrusów na zamówienie. Odpowiednia, elegancka dekoracja stołu komunijnego to spore wyzwanie. Pięknie przystrojony stół może być wizytówką domu i miejscem, przy którym spotka się cała rodzina.


Komentarze (1)

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 4.3 / 5 (3 Oceny)
Publikacja komentarza jest równoznaczna z akceptacją regulaminu

Jestem zmuszony powiedzieć, że na początku nie wierzyłem w ten wspaniały sposób. Ale po namowach mojej kobiety, rodziców, przyjaciół i ja zdecydowałem zaryzykować. Pomyślałem, że raz się żyje i podjąłem ryzyko. Nie zawiodłem się, pomoc okazała się całkowicie skuteczna. Dziękuję za nią najmocniej. Z całą pewnością powtórzę ją swoim znajomym, którzy borykają się z tego typu kłopotem, a jest ich spora ilość. uściski

28 sierpnia 2012 o 00:00 chrystian
Forum o zdrowym odżywianiu
Ta strona używa cookies - Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego komunikatu