Jak dbać o naturalną gąbkę

Naturalne gąbki nie mogą równać się względem popularności z gąbkami z tworzywa sztucznego. Jednak różnica doznań podczas kapieli między sztuczną a naturlaną gąbką w pełni uzasadnia nieco większą potrzebę dbania o naturalną gąbkę.

Problemem gąbek naturalnych jest to, że z czasem robią się lepkie. To sprawia, że są raczej mało przyjemne w dotyku. Zaradzić temu można w bardzo prostu sposób namaczając ją w roztworze wody i octu (około pół litra wody i jedna łyżka octu.

Po tym zabiegu gąbka naturalna zyska dawną świeżość.

3 comments

  1. Aleksander

    Nie do uwierzenia, ale kolejny raz sieć ratuje mi życie. To naprawdę kopalnia wiedzy i cudownych rad. Nie nie wyobrażam sobie, jak kiedyś ludzie sobie radzili :). Dziękuję w imieniu swoim i znajomej.

  2. Aurelia1985

    Muszę przyznać, że początkowo nie wierzyłem w ten genialny sposób. Jednak po namowach mojej kobiety, rodziców, znajomych i ja zdecydowałem spróbować. Pomyślałem, że raz kozie śmierć i spróbowałem. Nie zawiodłem się, pomoc okazała się w 100% skuteczna. Dziękuję za nią z całego serca. Z całą pewnością powtórzę ją swoim przyjaciołom, którzy borykają się z podobnym problemem, a jest ich sporo. Pozdrawiam

  3. Edward

    Wszystkie metody do tego czasu zawodziły, a to pomogło! Jestem bardzo wdzięczna i usatysfakcjonowana! Pozdr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.