Jak dbać o naturalną gąbkę

Naturalne gąbki nie mogą równać się względem popularności z gąbkami z tworzywa sztucznego. Jednak różnica doznań podczas kapieli między sztuczną a naturlaną gąbką w pełni uzasadnia nieco większą potrzebę dbania o naturalną gąbkę.

Problemem gąbek naturalnych jest to, że z czasem robią się lepkie. To sprawia, że są raczej mało przyjemne w dotyku. Zaradzić temu można w bardzo prostu sposób namaczając ją w roztworze wody i octu (około pół litra wody i jedna łyżka octu.

Po tym zabiegu gąbka naturalna zyska dawną świeżość.


Komentarze (3)

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 3.3 / 5 (3 Oceny)
Publikacja komentarza jest równoznaczna z akceptacją regulaminu

Nie do uwierzenia, ale kolejny raz sieć ratuje mi życie. To naprawdę kopalnia wiedzy i cudownych rad. Nie nie wyobrażam sobie, jak kiedyś ludzie sobie radzili :). Dziękuję w imieniu swoim i znajomej.

10 marca 2010 o 00:00 Aleksander

Muszę przyznać, że początkowo nie wierzyłem w ten genialny sposób. Jednak po namowach mojej kobiety, rodziców, znajomych i ja zdecydowałem spróbować. Pomyślałem, że raz kozie śmierć i spróbowałem. Nie zawiodłem się, pomoc okazała się w 100% skuteczna. Dziękuję za nią z całego serca. Z całą pewnością powtórzę ją swoim przyjaciołom, którzy borykają się z podobnym problemem, a jest ich sporo. Pozdrawiam

23 listopada 2011 o 00:00 Aurelia1985

Wszystkie metody do tego czasu zawodziły, a to pomogło! Jestem bardzo wdzięczna i usatysfakcjonowana! Pozdr

13 lipca 2012 o 00:00 Edward
Forum o zdrowym odżywianiu
Ta strona używa cookies - Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego komunikatu