Jak otworzyć plik .flv

Jeśli zdarza nam się pobierać pliki z Youtube to z pewnością na naszym dysku znajdzie się w końcu plik o rozszerzeniu .flv. Filmy o takim rozszerzeniu są przygotowane do tego by otwierać je przeglądarką wyposażoną w Adobe Flash Player. Jeśli jednak chcemy cieszyć się filmem bezpośrednio z dysku komputera, musimy zainstalować odpowiedni program.

Bez większych problemów radzą sobie aplikacje takie jak VLC czy AllPlayer. Możemy także ściągnąć narzędzie przeznaczone specjalnie do plików .flv. Dostępne jest ono w sieci pod nazwą FLV Player i jest całkowicie bezpłatne.

Pliki .flv można przerobić na bardziej przyjazne i standardowe .avi czy .mpg za pomocą jednego z licznych ripperów czy edytorów wideo. Dzięki temu nie tylko będziemy mogli cieszyć się filmami na w zasadzie każdym komputerze, ale też wrzucić go na większość odtwarzaczy przenośnych.

Jeśli zaś będziemy chcieli wrzucić film w formacie .flv na swój kanał Youtube to nie będzie wymagane absolutnie nic. Youtube umożliwia upload plików .flv.


Komentarze (1)

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 2.8 / 5 (4 Oceny)
Publikacja komentarza jest równoznaczna z akceptacją regulaminu

Zanim się spróbuje, należałoby zdobyć poglądy pozostałych osób. Na swoje nieszczęście wyjątek ludzi idzie drogą na skróty i od razu poszukuje rozwiązania w necie. Co się okazuje, ten pełen jest absurdów. Nie polecam! uściski

21 kwietnia 2012 o 00:00 Zygfryd1986
Forum o zdrowym odżywianiu
Ta strona używa cookies - Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego komunikatu