Liposukcja – czyli jak szybko schudnąć

Liposukcja, czyli zabieg odsysania tłuszczu przez wykonanie nacięć na skórze i wprowadzenie przez nie drenu, a następnie wytworzenie podciśnienia, które odsysa zalegający w naszym ciele tłuszcz, to rzecz, na myśl o której zazwyczaj robi się nam niedobrze.Zwłaszcza jeżeli oglądaliśmy film Fight Club, w którym Brad Pitt kradł taki odessany kobietom tłuszcz i robił z niego mydło. Nowoczesna liposukcja jednak ma niewiele wspólnego z powyższym opisem, za to wciąż rewelacyjnie niweluje zbędne centymetry na przykład na brzuchu, które potrafią niejednokrotnie skutecznie wpędzić w depresję.

Nieinwazyjna liposukcja oferowana w salonach piękności polega na tym, że pacjent lub pacjentka po wypiciu na czczo pewnej ilości czystej wody podłączany jest za pomocą kabli przewodzących prąd i ultradźwięki do urządzenia jej generującego.

Zabieg trwający około godzinę dostosowany jest do wieku, wagi oraz płci pacjenta i polega na aktywnym rozbijaniu znajdujących się pod powierzchnią skóry złogów tłuszczu. Choć efekty nie są tak spektakularne jak przy klasycznym odsysaniu, wielką zaletą tej metody jest jej nie inwazyjność, a przez to brak konieczności rekonwalescencji po zakończeniu.

1 comment

  1. Jowita Kowalska

    Jakiś czas temu się przejechałem na czymś, co było w necie i na nieszczęście niczego mnie to nie nauczyło. Koniec, nigdy więcej nie będę korzystał z porad, które w tym miejscu są!!! To jakaś żenada i śmiech na sali! Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.