Lloret de Mar co zwiedzać

Lloret de Mar to jedno z miast przez które cała Hiszpania jest uważana za jedno z najbardziej imprezowych miejsc na mapie Europy. Położone w ruchliwych miejscu wakacyjnym na Costa Brava, jest to miasto przeznaczone głównie dla osób w wieku od 18 do 30 lat, a także choć w nieco mniejszym stopniu, rodzin z dziećmi.

To miejsce gdzie znajdziemy mnóstwo czynnych całą dobę barów, dyskotek i klubów do wyboru oraz gdzie dni wypakowane będą atrakcjami na plaży i dobrą zabawą. Ośrodek posiada długie i malownicze piaszczyste plaże, ogromny park wodny, wodne zoo a także parku rozrywki.

Odwiedzający ten rejon Hiszpanii mogą skusić się na dania kuchni lokalnej lub zbierając się w okolicach miasta Placa de la Vila w sobotnie wieczory, aby przyłączać się do mieszkańcy, gdy ci tańczą swój tradycyjny taniec kataloński Sardana.

Jest tam również wiele sklepów, główna enklawa zakupów, od centrów po małe kioski, znajduje się na ulicach przy nabrzeżu. Niektóre mniejsze sklepy kończą pracę zgodnie z siestą, we wczesnych godzinach popołudniowych oraz nie pracują w niedziele, znajdzie się też bez trudu sklepy czynne od 9 rano do późnego wieczora przez siedem dni w tygodniu w sezonie.

Tradycyjny targ lokalny ma miejsce co wtorek na Carrer dels Mestres, a także w dni powszednie w dni powszednie w Carrer Senia del Rabic i Carrer de Loreto. To z pewnością miejsce, w którym turystom nie grozi nuda i którym każdą minutę dnia można zając wspaniałymi rozrywkami.


Komentarze (2)

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 3.0 / 5 (3 Oceny)
Publikacja komentarza jest równoznaczna z akceptacją regulaminu

Okazuje się, że Internet służy nie tylko do rozrywki i infantylnych rzeczy, jak do tej pory uważałem. Byłem nieustępliwy i zawsze radziłem sobie sam. Jednak do zaczerpnięcia rady z sieci namówiła mnie córka. Trochę czasu jej to zajęło, ale teraz święci triumfy że udało jej się mnie do tego przekonać. Rzeczywiście, skorzystałem z porady i jestem bardzo zadowolony. Dziękuję serdecznie. Siemka

20 września 2012 o 00:00 Bartlomiej
Forum o zdrowym odżywianiu

Ostatni komentarz

Ta strona używa cookies - Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego komunikatu