Maseczka z truskawek do każdego typu cery

  • Written by:
  • 1 Reply

Problemy – szorstka, szara, pozbawiona blasku cera.

Przepis na maseczkę z truskawek

Do wykonania maseczki z truskawek potrzebne są następujące składniki:

osiem dużych i dojrzałych truskawek,

jedna łyżka stołowa śmietany kremówki.

Sposób użycia maseczki

Maseczka z truskawek wspaniale działa na cerę, odświeża ją i odżywia. Do wykonania maseczki należy wykorzystać osiem dużych i dojrzałych truskawek oraz jedną łyżkę stołową śmietany kremówki.

Z truskawek trzeba usunąć listki i szypułki, później dokładnie je umyć, a następnie rozgnieść w dużej miseczce, aby uzyskać jednolitą papkę. Tą masę trzeba wymieszać z jedną łyżką stołową śmietany kremówki i nałożyć na twarz, szyję oraz dekolt na dwadzieścia minut.

Twarz można przykryć gazą zwilżoną w ciepłym mleku. Następnie można zmyć maseczkę ciepłym mlekiem; albo wodą źródlaną. Można też zmyć maseczkę wodą przegotowaną ciepłą, lub zimną; ewentualnie wodą źródlaną.

Maseczka z truskawek jest tania, a jej przygotowanie jest szybkie i proste. Taka maseczka wspaniale oczyszcza skórę i pięknie pachnie.

1 comment

  1. kajetan

    W sieci cały czas rodzą się witryny z pseudo-poradami i później są skutki jakie są. Jeślido opracowywania tekstu i radzenia komuś siada osoba, która się absolutnie w temacie nie orientuje, to mamy tragedię. Tylko szkoda że ubolewająci , którzy takim pożal się Boże specjalistom dają wiarę i sądzą, że to co rozpowszechniają jest prawdziwe. całuski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.