Ozdoby wielkanocne: tulipan z origami

Tulipany z orgiami mogą być piękną dekoracją stołów wiosennych, wielkanocnych. Wykonaj 20, 30 takich kolorowych tulipanów i ułóż je razem z listkami w dużym koszu.

Utworzą dekoracyjną, śliczną łączkę. Będą piękną i bardzo oryginalną ozdobą wnętrz, zwłaszcza nowoczesnych. Jednak takie dekoracje z papieru nadają się też do ozdoby tradycyjnych, stylowych wnętrz. Wielkanoc, wiosna wszystkim kojarzy się z kwiatami. Spraw zatem, aby Twój dom był pięknie udekorowany.

Pomarańczowe, żółte, czerwone tulipany z zielonymi listkami wyglądają bardzo wesoło i dekoracyjnie. Wykonanie takich tulipanów z kolorowych papierów można zaproponować dzieciom. Na pewno będą zachwycone takim pomysłem.

Dzieci bardzo lubią różne zajęcia plastyczne i mają do tego zdolności. Wykonanie takiej łąki kwiatowej z tulipanów zajmie dzieciom kilka godzin, a w tym czasie gospodyni może spokojnie zająć się przygotowaniem potraw wielkanocnych.

Po wykonaniu kwiatów można spryskać je mocnym lakierem do włosów, bezbarwnym, albo z dodatkiem brokatu, aby wzmocnić konstrukcję kwiatów i listków. Poza tym papierowy bukiet, dzięki zastosowaniu lakieru, będzie ładnie błyszczał. Piękna, kolorowa, kwiatowa łąka jest gotowa.

3 comments

  1. anastazy

    Dotychczas żyłam w przekonaniu, że korzystanie z internetowych porad to żenada i infantylizm. Jak bardzo byłam w błędzie! Nikt nie był w stanie mi doradzić, a w tym miejscu pomoc się znalazła. Jestem bardzo wdzięczna, będę przekazywać znajomym! Siemka

  2. FERDYNAND

    Jeżeli poszukujecie faktycznie profesjonalnej pomocy, skierujcie się do profesjonalisty, który się zna na rzeczy. Bo nie wiadomojest kto siedzi po drugiej stronie i wymyśla bzdury, które później ktoś podaje do wiadomości w sieci ( a możliwe że jest to jedna i ta sama osoba). My poprzez klikanie ułatwiamy im zarobek, a oni tylko na to czekają. Nigdy więcej! uściski

  3. Heron1977

    Do tej pory myślałam, że korzystanie z internetowych pomocy to nieroztropność i dziecinada. Jak bardzo się pomyliłam! Nikt nie był w stanie mi doradzić, a w tym miejscu pomoc się znalazła. Jestem niezmiernie wdzięczna, będę polecać znajomym! Pozdr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.