Pielęgnowanie brwi i rzęs

Nierówne, zniszczone, przerzedzone brwi można ładnie wyrównać, ewentualnie odtworzyć. Kosmetyczka potrafi nadać nowy kształt brwi, uszkodzonych nadmiernym wyskubywaniem. W takim przypadku ważne jest zachowanie naturalności i symetrii całej twarzy.

Kosmetyczka przed wykonaniem takiego zabiegu, razem z klientką ustala kolor i kształt brwi, biorąc pod uwagę indywidualne przyzwyczajenia i typ urody kobiety. Specjalna kredka do oczu, która nie zostawia smug nawet po intensywnych ćwiczeniach fizycznych, po pływaniu, albo codziennych czynnościach to jeden z elementów perfekcyjnego, permanentnego makijażu.

W przypadku zastosowania makijażu permanentnego oczu, rzęsy wydają się grubsze, a oczy bardziej podkreślone. Kreska górna pogrubia rzęsy i nadaje im kształt; dolna kreseczka powiększa oko. Makijaż permanentny jest to dobre rozwiązanie dla osób, które noszą okulary, szkła kontaktowe, dla osób z problemami ze wzrokiem, albo chcących zaoszczędzić czas. Zdrowe rzęsy, z których codziennie wieczorem makijaż jest dokładnie zmywany, nie potrzebują dodatkowej pielęgnacji.

Kremy, które są stosowane codziennie na dobrze umytą i oczyszczoną skórę, dostarczają rzęsom wystarczającą ilość tłuszczu i wilgoci, aby utrzymać je w doskonałym stanie. Rzęsy można dodatkowo pielęgnować bezbarwnym tuszem, który zawiera olejki, proteiny i inne środki, nadające rzęsom elastyczność.

2 comments

  1. irydion

    Na moje nieszczęście trafiłam na tę stronę i użyłamporady. Liczyłam, że faktycznie pomoże, ale jest jeszcze gorzej! Kochani, nie próbujcie bo będziecie pluć sobie w brodę tak jak ja! pozdro

  2. Oliwer1986

    Bezcelowe jest trwonienie czasu na sprawdzanie ryzykownych sposobów. Opublikowana tutaj porada jest przetestowana i przede wszystkim rzeczywiście pomocna. Potwierdzamto, bo sam sprawdziłem. Polecam gorąco. pozdro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.