Rybiki w mieszkaniach

Rybiki rozmnażają się bardzo szybko w pomieszczeniach, w których jest dużo wilgoci, a także w których jest ciepło i ciemno. Aby rybiki nie pojawiły się w mieszkaniu, trzeba zachować idealną czystość pomieszczeń użytkowych, głównie w różnych zakamarkach, w dziurach w kuchniach i w łazienkach.

Wszystkie wilgotne pomieszczenia należy dokładnie wysuszyć. Rybiki można likwidować, wykorzystując domowy sposób. Skuteczną metodą jest rozsypanie mieszanki cukru pudru z boraksem. Rybiki swoim wyglądem przypominają rybę. Do likwidacji rybików można wykorzystać środek owadobójczy.

W sklepach jest dostępny duży wybór środków, przeznaczonych do zwalczania rybików. Należy wybrać najbardziej odpowiedni środek i stosować go zgodnie z zaleceniami producenta. Trzeba zachować szczególną ostrożność, w czasie stosowania środków do likwidacji rybików.

Aby pozbyć się rybików należy przede wszystkim: osuszyć wilgotne pomieszczenia; zachowywać zawsze porządek w pomieszczeniach; naprawić, albo usunąć tapety; zastosować dużo jasnego światła i wysoką temperaturę w pomieszczeniach, ponieważ rybiki nie lubią światła, ani wysokiej temperatury; zakryć i wypełnić wszystkie szczeliny, a także otwory. Rybiki nie przenoszą chorób niebezpiecznych dla człowieka.

3 comments

  1. TYMOTEUSZ

    Muszę powiedzieć, że na początku nie wierzyłem w ten genialny sposób. Aczkolwiek po namowach mojej dziewczyny, rodziców, znajomych i ja zdecydowałem spróbować. Pomyślałem, że raz kozie śmierć i zaryzykowałem. Nie zawiodłem się, rada okazała się w 100% skuteczna. Dziękuję za nią najmocniej. Z całą pewnością przekażę ją swoim przyjaciołom, którzy borykają się z podobnym kłopotem, a jest ich sporo. uściski

  2. Dawid1977
  3. GERARD

    Myślę, że jeśli będzie więcej takich głosów, to reszta nieszczęśliwców którzy tutaj się znajdą wezmą je sobie je do serca! Jak można w taki obcesowy sposób oszukiwać internautów i to tych, którzy szukająpomocy? To z jednej strony nieludzkie i złe, a z drugiej do niczego nie prowadzi. Szczęśliwie ja nie stałem się ofiarą, ale moja koleżanka niefortunnie tak i wielce tego żałuje! To następny sygnał, że sieć to raj dla oszustów, bogacących się na czyimś nieszczęściu. pozdro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.