Serwetki do dekoracji stołów komunijnych

Następna porada, zawiera informacje, dotyczące serwetek, które są przeznaczone do dekoracji stołów komunijnych.

Serwetki z materiału, a także z papieru ładnie złożone i wyeksponowane mogą być bardzo atrakcyjnym elementem dekoracyjnym stołu komunijnego. Dekoracje stołu nadają przyjęciu uroczysty charakter i dlatego zasługują na szczególną uwagę. Kwadratową serwetkę można złożyć po przekątnej w taki sposób, aby utworzyła trójkąt.

U podstawy tego trójkąta zrób zakładkę szeroką na 5 cm. Odwróć serwetkę w taki sposób, aby zakładka znajdowała się na spodzie, a później lewy róg trójkąta zawiń do środka. W taki sam sposób zawiń prawy róg serwetki, a później ułóż ją na odpowiednio przeznaczonym do tego celu talerzyku.

Elegancką ozdobą stołu mogą być również świece. Serwetki komunijne mogą być pakowane w opakowaniach po 10, po 20, a nawet po 100 sztuk. Duże i sztywne serwetki są doskonałe do dekoracji stołów. Serwetki ze złotymi nadrukami, przedstawiającymi wzory, związane z Pierwszą Komunią będą wyglądały atrakcyjnie na każdym stole.

Serwetki materiałowe wyglądają bardziej elegancko, niż serwetki z papieru. Najlepsze są serwetki z delikatnego, wykrochmalonego płótna, z lnu, albo z adamaszku.


Komentarze (1)

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 3.8 / 5 (4 Oceny)
Publikacja komentarza jest równoznaczna z akceptacją regulaminu

Zobaczyłam do tego czasu chyba wszystkie możliwe strony internetowe na ten temat i nie mogłam nigdzie znaleźć rady. Ale szczęśliwie przyjaciółka poradziła mi tę stronę i proszę! Rozwiązanie się znalazło, najmocniej dziękuję! uściski

21 lipca 2010 o 00:00 Maksymilian1990
Forum o zdrowym odżywianiu
Ta strona używa cookies - Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego komunikatu