Stroiki kwiatowe do świec komunijnych

Stroiki do świec komunijnych mogą być wykonane z kwiatów żywych, albo sztucznych z eleganckimi kokardami, z wstążkami.

Sztuczne ozdoby kwiatowe dekorowane są ładnymi, delikatnymi koralikami; perełkami; błyszczącymi kamyczkami; piórkami; cieniutkimi, błyszczącymi tkaninami; koronką; a nawet brokatem. Do dekoracji świec bardzo pasują: gipsówka, różyczki, rumianki, stokrotki, fiołki, frezje, konwalie, lilie z listkami.

Takie stroiki są bardzo modne i wyglądają elegancko. Wybór takich stroików jest bardzo bogaty, w sprzedaży dostępne są różne wzory. Stroik na świecę można kupić w sklepie internetowym, w kwiaciarni internetowej, na aukcjach internetowych, albo w tradycyjnej kwiaciarni, w firmie florystycznej, firmie zajmującej się organizacją różnych imprez i przyjęć.

Stroik powinien pasować kolorystycznie do sukienki komunijnej dziewczynki, lub do stroju komunijnego chłopca. Śliczny stroik może być wspaniałym uzupełnieniem ładnej sukienki komunijnej. Warto korzystać z takich stroików, ponieważ wyglądają bardzo elegancko w czasie wszystkich uroczystości komunijnych, są piękną ozdobą, bardzo pasują do pamiątkowych zdjęć i filmów, wykonywanych w czasie Komunii.

1 comment

  1. LAURA

    Wszystkie chwyty do tej pory zawodziły, a to pomogło! Jestem niesamowicie wdzięczna i zadowolona!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.