Wiklinowe serca – dekoracje komunijne

Zachęcamy do przeczytania zestawu porad o wiklinowych sercach, które mogą być dekoracjami komunijnymi.

Takie serca doskonale nadają się do ozdoby wnętrz nowoczesnych i stylowych, czyli restauracji, Kościołów, a także innych wnętrz użytkowych. Serca z wikliny nadają się doskonale do dekoracji ołtarzy w Kościołach, a także do dekoracji świeczników i dużych bukietów. Wiklinowe serca mogą być udekorowane sztucznymi, albo żywymi kwiatami.

Obecnie modne są: róże, lilie, konwalie, frezje, stokrotki, rumianki, tulipany. W takich dekoracjach można dodatkowo umieścić ozdobne nitki, wstążki, tasiemki, szarfy, koraliki, kryształki, perełki, sztuczne piórka oraz frędzelki. Modne są serca z wikliny w kolorze białym, jak również w naturalnych kolorach drewna.

Takie wiklinowe serce ze sztucznymi kwiatkami może być też pięknym prezentem z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Serca z wikliny można kupić na aukcjach w Internecie, w kwiaciarniach internetowych oraz w tradycyjnych kwiaciarniach i sklepach z ozdobami. Do takiego prezentu warto dołączyć karnet, albo kartkę pocztową z pamiątkowym napisem, z życzeniami, z wierszem.

2 comments

  1. LEOKADIUSZ

    Zaryzykowałem i zaświadczam skuteczność. Cieszy mnie to, że są ludzie którzy nawet za pomocą netu potrafią innym pomóc! Podziwiam! pozdrawiam

  2. Lidia

    Zanim się spróbuje, warto zdobyć opinie pozostałych osób. Na swoje nieszczęście wyjątek ludzi idzie drogą na skróty i od razu szuka rady w sieci. A jak widać, ten pełen jest absurdów. Nie polecam! buziaki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.