Wiosenne ozdoby na okno

Wiosenne ozdoby – pisanki, baranki, kurczaczki, gąski, motyle, kwiaty, szklane serca, szklane dzwonki, wianki z kwiatów naturalnych i sztucznych są bardzo często wieszane w oknach w domach prywatnych jako ozdoby w Polsce, w Niemczech, w Austrii.

Te dekoracje są zawieszane na dekoracyjnych sznureczkach, na tasiemkach, wstążkach, a dodatkowo są ozdabiane kokardami. Ozdoby wielkanocne najczęściej malowane są wzorami wykonanymi farbami akrylowymi i olejnymi. Bardzo modne są wzory z: kwiatkami, listkami, innymi motywami roślinnymi, z motylkami, ptaszkami, barankami, kurczaczkami, biedronkami oraz z krajobrazami.

Takie ozdoby można wykonać samodzielnie, albo kupić w galerii internetowej, lub tradycyjnej. Tego rodzaju ozdoby pięknie dekorują wnętrza nowoczesne oraz tradycyjne, stylowe. Doskonale nadają się również jako prezent dla rodziny, znajomych, przyjaciół.

Komplet pisanek, serduszek, albo dzwonków ręcznie malowanych, zapakowany w ładne pudełko, może stanowić cenną pamiątkę. Do takiego kompletu można dołączyć wielkanocną kartkę z życzeniami świątecznymi, z dedykacją, z wierszem. Pocztówkę można kupić w sklepie papierniczym, albo wykonać samodzielnie.

2 comments

  1. Oktawiusz90

    Myślę, że jeśli będzie więcej takich głosów, to reszta nieszczęśliwców którzy tutaj się znajdą wezmą je na poważnie! Jak można w taki bezczelny sposób okłamywać internautów i to tych, którzy szukająpomocy? To z jednej strony niegodziwe i złe, a po drugie do niczego nie prowadzi. Całe szczęście ja nie stałem się ofiarą, ale moja znajoma niestety tak i bardzo tego żałuje! To następny sygnał, że Internet to raj dla oszustów, bogacących się na czyimś smutku. pozdrawiam

  2. szczepan

    Myślę, że jeśli będzie więcej takich głosów, to reszta nieszczęśników którzy tutaj się znajdą wezmą je na poważnie! Jak można w taki obcesowy sposób nabierać internautów i to tych, którzy poszukująpomocy? To po pierwsze nieludzkie i złe, a po drugie do niczego nie prowadzi. Szczęśliwie ja nie stałem się ofiarą, ale moja żona bynajmniej tak i strasznie tego żałuje! To następny argument, że net to raj dla krętaczy, żerujących na cudzym kłopocie. pozdro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.