Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś
Uroda Najlepsze zabiegi na cellulit

Najlepsze zabiegi na cellulit, dzięki którym pozbędziesz się pomarańczowej skórki szybko i skutecznie!

Data publikacji 16 lutego 2021

Intelect RPW to nowoczesne urządzenie przeznaczone do walki z cellulitem. Składa się z dwóch głowic, z których jedna generuje radialną (rozproszoną) fale uderzeniową, pozwalającą usunąć zaawansowany cellulit, nawet III stopnia, a druga emituje drgania o mniejszym nasileniu, umożliwiając wykonanie drenażu limfatycznego.

 Z pomocą urządzenia Intelect RPW można pozbyć się nie tylko pomarańczowej skórki, ale również nadmiaru tkanki tłuszczowej. Działanie fali uderzeniowej, czyli fali akustycznej o wysokiej częstotliwości, na głębokie warstwy skóry, wywołuje destrukcję struktury tkankowej. Wraz z rozkładem włókien kolagenowych, które budują przegrodę tkanki łącznej, rozkładają się jednocześnie podskórne komórki tłuszczowe – podstawowy składnik cellulitu. Ponadto zabieg na cellulit Intelect RPW wykorzystuje potencjał drenażu limfatycznego. To specjalna forma masażu, która przyspiesza usunięcie z organizmu rozbitych komórek tłuszczowych, zanieczyszczeń i toksyn, tworzących pomarańczową skórkę. Właśnie tak z pomocą fali uderzeniowej i drenażu limfatycznego można pozbyć się nierówności skóry i znacznie poprawić jej kondycję. 

Fala uderzeniowa to wyrażenie, które brzmi dość groźnie, ale zabieg na cellulit z jej użyciem jest praktycznie bezbolesny. Urządzenie Intelect RPW pozwala dostosować indywidualnie stopień intensywności, a poza tym fala akustyczna oddziałuje wyłącznie wewnątrz skóry, pozostawiając jej powierzchnię bez uszkodzeń. Redukcję cellulitu widać od razu po zakończeniu zabiegu, ale najlepszy efekt uzyskuje się po wykonaniu serii, od 5 do 10 zabiegów, przeprowadzanych raz lub dwa razy w tygodniu – mówi dr n. med. Maria Noszczyk z warszawskiej Kliniki Melitus. Zabiegi na cellulit z falą uderzeniową działają precyzyjnie i bardzo bezpiecznie. Dzięki nim można w bezinwazyjny sposób rozbić nierówności zniekształcające figurę, a przy tym wyszczuplić ciało nawet do kilku centymetrów w obwodzie. To najlepszy sposób na to, jak się pozbyć cellulitu z ud, brzucha czy pośladków szybko i skutecznie. Badania naukowe, dotyczące skuteczności urządzenia Intelect RPW w walce z cellulitem wykazały, że średnio skórka pomarańczowa zostaje zredukowana w 94% przypadków, a skóra odzyskuje elastyczność, miękkość i gładkość w około 100% przypadków. 

Inny sprawdzony sposób na cellulit, czyli karboksyterapia

Karboksyterapia cellulitu bazuje na działaniu dwutlenku węgla, który ma ogromny wpływ na włókna kolagenowe i struktury naczyniowe. To zabieg na cellulit z długą historią, znany w medycynie estetycznej od dawna i od dawna stosowany z powodzeniem do kondycjonowania skóry. Karboksyterapia to sposób na cellulit, który polega na śródskórnej i podskórnej iniekcji małych dawek Co2. Kosmetolog w trakcie zabiegu podaje ściśle określoną dawkę medycznego dwutlenku węgla, którego wszystkie parametry (tempo przepływu, temperatura) są regulowane przez specjalne urządzenie do karboksyterapii. Pod wpływem Co2 poprawia się mikrokrążenie i metabolizm tkankowy. Szybszy przepływ limfy sprzyja angiogenezie, czyli rozszerzeniu istniejących naczyń krwionośnych i powstawaniu nowych naczyń włosowatych. Krew jest dotleniona, czyli więcej tlenu dociera do wszystkich tkanek. Przyspiesza proces spalania naruszonych komórek tłuszczowych. Za sprawą kwasu węglowego składniki cellulitu niszczone są od środka. Ponadto karboksyterapia sprawia, że fibroblasty zaczynają produkować więcej nowego kolagenu, dzięki czemu skóra zagęszcza się i ujędrnia, potęgując efekty zabiegu – wyjaśnia dr Maria Noszczyk. 

Terapia dwutlenkiem węgla, podobnie jak inne sposoby na cellulit, wymaga wykonania kilku powtórzeń. Plan zabiegów ustala się indywidualnie.

Intelekt IRP i karboksyterapia to z pewnością najlepsze zabiegi na cellulit. Najlepsze dlatego, że celują w źródło problemu, a więc w nierównomiernie nagromadzone komórki tłuszczowe. Zresztą, ich skuteczność potwierdzają badania kliniczne i pozytywne opinie pacjentów. 

Niemniej jednak, każdy kto zastanawia się nad tym: co na cellulit będzie najskuteczniejsze, powinien najpierw zgłosić się na konsultację, podczas której specjalista oceni kondycję skóry i stopień zaawansowania pomarańczowej skórki, a także, co bardzo ważne, wykluczy wszelkie ewentualne przeciwwskazania do wykonania danego zabiegu. Zatem, wszystko w rękach ekspertów! Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak pozbyć się cellulitu, po odpowiedź udaj się do profesjonalisty. 

Więcej informacji na temat zabiegów na cellulit znajdź na stronie Kliniki Melitus: https://klinikamelitus.pl/?s=cellulit

Redakcja 1000rad.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?