1000rad.pl

dom, lifestyle, praca, zakupy

Składany telefon
Lifestyle

Składany telefon? Wybierz serię Samsung Galaxy Z!

Jeszcze nie tak dawno składane smartfony były czymś całkowicie nowym. I choć powoli się już z nimi oswoiliśmy, wciąż są marzeniem wielu osób, oczekujących nowoczesnego designu i kompaktowego rozmiaru. Poznaj serię Samsung Galaxy Z i przekonaj się, jak wiele może Ci zaoferować.

Samsung Galaxy Z – składane telefony dla wymagających

Składane telefony to świetny wybór dla osób, które od smartfonu oczekują nowoczesnego designu, kompaktowego rozmiaru czy dobrego aparatu. Okazuje się, że wszystkie te cechy mogą charakteryzować jedno, niewielkie urządzenie. Seria Samsung Galaxy Z oferuje Ci składane telefony, które zachwycą parametrami niejednego użytkownika. Wydajny procesor, wysokiej jakości wyświetlacz czy dobry aparat – to tylko jedne z wielu zalet tych urządzeń. Sprawdź, który model bardziej pasuje do Twojego charakteru.

Samsung Galaxy Z Flip5 – zmieści się w każdej kieszeni?

Samsung Galaxy Z Flip5 to już piąta generacja telefonów składanych w pionie. Bez problemu możesz zmieścić go w kieszeni czy nawet małej, damskiej torebce. Tym razem smartfon ten oferuje jeszcze większy ekran zewnętrzny w porównaniu do poprzedniego modelu z tej serii – jego wielkość to aż 3,4 cala* przy zachowaniu kompaktowego rozmiaru. Większy ekran to również większe możliwości. Umożliwia on odpisywanie na wiadomości, wykonywanie połączeń, sprawdzanie pogody czy obsługiwanie wielu innych widżetów.

Co jeszcze oferuje Ci Samsung składany telefon Galaxy Z Flip5? Dzięki ekranowi zewnętrznemu możesz robić dobrej jakości selfie pod nietypowymi kątami** i bez użycia rąk, co da Ci większą elastyczność fotografowania. Fotka grupowa bez statywu? Jak najbardziej! To telefon będzie Twoim statywem. Dla fanów nocnej fotografii Flip5 oferuje tryb Nightografia, dzięki któremu możesz tworzyć dobre zdjęcia nawet przy złych warunkach oświetleniowych.

Samsung Galaxy Z Fold5 – multizadaniowość to jego drugie imię!

Samsung Galaxy Z Fold5 to telefon składany w poziomie, który zachwyca swoim dużym, 7,6-calowym ekranem głównym***, a także wieloma funkcjami, które mogą zwiększać Twoją produktywność. Na uwagę zasługuje m.in. personalizowany pasek narzędzi, dzięki któremu w szybki sposób zrobisz zrzut ekranu, podzielisz okna czy przejdziesz do ustawień. Do pracy przydają się również takie jego funkcje, jak możliwość podzielenia ekranu nawet na trzy okna, obsługa gestów wieloma palcami czy zaawansowany pasek zadań, który daje Ci szybszy dostęp do ostatnio używanych aplikacji. Wszystkie te funkcje przekładają się na wygodę i komfort użytkowania wielu różnych narzędzi i programów w jednym czasie.

Jeśli korzystasz z zaawansowanych aplikacji albo po pracy chcesz odpocząć przy dobrym filmie lub grze, niezbędny będzie wydajny procesor, dzięki któremu wszystkie programy i gry będą działać płynnie. W najnowszym Samsung Galaxy Z Fold zastosowano procesor Snapdragon® 8 Gen 2 dla Galaxy****, który może nie tylko usprawniać działanie wymagających gier, ale także optymalizować zużycie energii zgodnie z Twoimi nawykami i potrzebami użytkowania.

Zarówno Flip5, jak i Fold5 odznaczają się nowoczesnym i eleganckim designem, który może przypaść do gustu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

*Mierząc po przekątnej, ekran zewnętrzny Galaxy Z Flip5 ma rozmiar 3,4 cala w pełnej prostokątnej formie; rzeczywisty widoczny obszar to około 95% pełnego prostokątnego obszaru ze względu na zaokrąglone rogi i dolne wycięcie.

**Tryb Flex Mode jest obsługiwany pod kątami od 75° do 115°. Niektóre aplikacje mogą nie być obsługiwane w Trybie Flex.

***Mierzony po przekątnej, rozmiar głównego ekranu Galaxy Z Fold5 wynosi 7,6 cala w pełnym prostokącie i 7,4 cala z uwzględnieniem zaokrąglonych rogów; rzeczywisty widoczny obszar jest mniejszy ze względu na zaokrąglone rogi.

****Snapdragon jest produktem firmy Qualcomm Technologies, Inc. i/lub jej spółek zależnych. Snapdragon jest znakiem towarowym lub zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Qualcomm Incorporated.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.