Skuteczne metody likwidacji pająków

0
51

Do likwidacji pająków można zastosować proszki na owady biegające. Proszki są to bezzapachowe preparaty insektobójcze. Służą do zwalczania owadów biegających: prusaki, rybiki, pająki, pchły, pluskwy, żuki, roztocza, kleszcze we wnętrzach i na zewnątrz pomieszczeń.

Metody likwidacji pająków

Mogą być stosowane we wszystkich rodzajach pomieszczeń. Taki preparat należy nanosić bezpośrednio w miejscach, w których występują owady biegające, czyli (listwy przypodłogowe, szczeliny, za szafkami). Można stosować też specjalne spraye do niszczenia pająków.

Te spraye działają natychmiastowo i skutecznie niszczą szkodniki. W przypadku owadów biegających trzeba opryskiwać bezpośrednio miejsca, w których gromadzą się owady. Trzeba też opryskiwać kryjówki szkodników (szpary, szczeliny). Skuteczne w walce z pająkami są również ultradźwiękowe odstraszacze owadów.

Specjalne siatki

Aby dobrze zabezpieczyć mieszkanie przed pająkami, wczesną wiosną należy zamontować w oknach specjalne siatki. Należy uszczelnić wszystkie otwory, dziury, szpary, aby pająki nie mogły znaleźć w nich wygodnych miejsc do żerowania. Dziury w ścianach, w elewacjach domów należy wypełnić tynkiem, albo mocnym klejem do kafli. Można też zwrócić się z prośbą o pomoc do specjalistycznej firmy, zajmującej się niszczeniem szkodników domowych. Dużo adresów takich firm można znaleźć na stronach internetowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here