1000rad.pl

dom, lifestyle, praca, zakupy

modne fryzury na 2021 rok
Lifestyle

Zrób to z głową – modne fryzury na 2021 rok

Okres świąteczny i noworoczny to chwile, w których chcemy się czuć wyjątkowo… i tak samo pragniemy wyglądać. Nowy rok to także czas decyzji – mogą one dotyczyć naszego wyglądu. A bardzo ważną jego częścią są zadbane włosy. Jeśli zaś zdecydujemy się na modną fryzurę, na pewno poczujemy się wyjątkowo.

  1. Modne fryzury damskie na rok 2021.
  2. Męskie strzyżenia – co nowego?

zobacz także: Lata 80 – impreza w stylu PRL – jak się ubrać?

zobacz także: Sombre – co to jest? Jak wygląda ta fryzura?

Dobrze dopasowana fryzura, na którą składają się dobre cięcie i dobrany kolor, podkreśla naszą urodę, uwydatnia mocne strony owalu twarzy, a także jest sprzymierzeńcem w maskowaniu niedoskonałości. Wśród modnych fryzur damskich czy męskich na rok 2021 zarówno mężczyźni, jak i kobiety znajdą coś dla siebie. Jednak nie zawsze musimy ślepo podążać za trendami, jeśli fryzura, którą nosimy od dłuższego czasu pasuje do nas i dobrze się w niej czujemy, po prostu zadbajmy o to, by była wypielęgnowana. Przede wszystkim postawmy na zdrowe włosy. Trzeba pamiętać o tym, że bardzo pomocny w tym jest profesjonalny fryzjer. Niezależnie od tego, czy wybierzemy opcję fryzjer Gdańsk czy fryzjer Warszawa, wybór powinien być najlepszy z możliwych.

Modne fryzury damskie na rok 2021

Jeśli chodzi o trendy wśród modnych damskich cięć na rok 2021, to zadowolone powinny być kobiety uwielbiające fryzury cieniowane. Drugim trendem są cięcia geometryczne – tutaj przejścia pomiędzy poszczególnymi pasmami włosów (ich cięciem) są delikatniejsze niż w przypadku cieniowania. Zadowolone powinny być też zwolenniczki fryzur krótkich rodem z lat 60. – dłuższa grzywka, krótszy tył i baki. To fryzura bardzo kobieta i nadająca delikatności. Panie, dla których nie  ma innej opcji niż włosy długie, powinny wypróbować modne w roku 2021 fale. Długie włosy to także kucyki czy koki w towarzystwie chust i spinek. Nadchodzący rok to rok, w którym będzie panował blond – w różnych odsłonach. Jednak na cokolwiek się nie zdecydujemy, jeśli chodzi o zabiegi fryzjerskie, warto wybrać profesjonalistów, którzy wesprą radą, co do cięcia czy koloru włosów, a przede wszystkim – zadbają o zdrowie naszych włosów (to główny tren nadchodzącego roku). Dobrze więc spośród dużego wyboru salonów opcję fryzjer Warszawa https://hairmate.pl/warszawa/.

Męskie strzyżenia – co nowego?

Męskie fryzury na rok 2021 to na przykład French Crop, czyli krótkie strzyżenie po bokach i z tyłu głowy oraz z dłuższą górą. Bardzo modna będzie też fryzura podobna do tej, którą nosił Elvis Presley czy też współcześnie David Beckham. Fryzura zaczesana do tyłu czy też z przedziałkiem to również trendy na nadchodzący rok. Co ciekawe modna będzie też fryzura Modern Mullet – pod tą intrygującą nazwą nie kryje się nic innego jak popularna „fryzura na czeskiego piłkarza”. To propozycja dla panów odważnych. Fryzjer Gdańsk https://hairmate.pl/gdansk/ to specjaliści od cięć zarówno damskich, jak i męskich. Więc panowie mogą być spokojni, jeśli chodzi o efekty.