Ciekawe pomysły na sylwestrowe przebranie

Noc sylwestrowa jest bardzo szczególna i magiczna. W atmosferze szampańskiej zabawy żegnamy wówczas stary rok i witamy nowy. Jest wiele sposobów na spędzenie tej nocy w ciekawy sposób, do jednego z najciekawszych należy bal kostiumowy. Możesz wówczas wcielić się w kogokolwiek lub cokolwiek chcesz. Jeżeli nie masz pomysłu na oryginalne, zabawne, sylwestrowe przebranie, skorzystaj z jednego z naszych pomysłów.

Robot

Do wykonania tego stroju nie będziesz potrzebować ani wiele materiałów, ani dużych nakładów pieniężnych, a możesz osiągnąć naprawdę imponujący efekt. Potrzebne Ci będą zwykłe, kartonowe pudła, folia aluminiowa, przezroczysta folia spożywcza, taśma klejąca, nożyk monterski, flamastry, kolorowe brystole, srebrna farba w sprayu, kolorowe nakrętki, dodatkowym atutem będą różne części, wygrzebane z pojemnika na narzędzie (śrubki, nity, sprężyny). Z kartonów przygotuj korpus robota i głowę.

Wytnij otwory na oczy, tułów i ręce. Całość owiń folią aluminiową, przyklejając ją taśmą klejącą. Teraz czas na przygotowanie elementów „wystroju” robota. Wykorzystaj do tego kolorowe kartony, flamastry, poprzykręcaj śrubki i nity, z nakrętek zrób guziki, możesz je pomalować farbą w sprayu. Wygląd kostiumu zależy od Twojej wyobraźni. Całość zabezpiecz przezroczystą folią.

 

Czarownica

Przygotuj czarny filc, czarną tkaninę (sprzedawane na metry), igłę, czarną nić. Najważniejszym elementem stroju czarownicy jest charakterystyczny kapelusz, który wykonasz z filcu. Wytnij z filcu wielkie koło, w jego centrum wycinając mniejsze. Następnie wytnij kwadrat z pozostałej części filcu i złóż go na ukos na 4 części, tak aby powstał stożek. Teraz przyszyj stożek do ronda. Z czarnej tkaniny zrób długą pelerynę. Wystarczy założyć górną krawędź materiału i wszyć do środka elastyczną, czarną gumę, tak, by można było pelerynę zawiązać przy szyi. Po bokach zrób otwory na ręce. Zadbaj też o inne elementy stroju – ubierz się na przykład w długą, czarną lub czerwoną spódnicę, zrób demoniczny makijaż, znajdź odpowiednią perukę. Doskonałym dopełnieniem stroju czarownicy będzie miotła.

Pszczółka

Przygotuj czarną, przylegającą do ciała bluzkę – tunikę z długim rękawem, czarne legginsy lub grube rajstopy, czarną czapkę z dzianiny, żółtą włóczkę, żółtą krepę lub filc, żółtą taśmę atłasową, gruby drut, białe, cienkie rajstopy, igłę, nożyczki, nożyk monterski. Do bluzki przyszyj kawałki żółtej taśmy, tak, by powstały charakterystyczne dla pszczółek paseczki. Dół tuniki obszyj postrzępioną krepą lub filcem, tak, by powstała spódniczka. Z włóczki stwórz dwa pomponiki. Przymocuj je do 2 kawałków drutu i owiń je dokładnie włóczką. Przytwierdź powstałe „czułki” do czapki. Większy kawałek druty uformuj na kształt ósemki. Naciągnij na tak powstały stelaż białe rajstopy. Zszyj „skrzydełka” i przymocuj je do pleców tuniki.

3 comments

  1. KORDIAN

    Na moje nieszczęście trafiłam na tę witrynę i zaczerpnęłamporady. Liczyłam, że istotnie pomoże, ale jest jeszcze gorzej! Ludzie, nie korzystajcie bo będziecie żałować podobnie jak ja! pozdro

  2. Zdzislaw90

    Jakiś czas temu się przejechałem na czymś, co było w necie i niestety nie dało mi to nauczki. Finisz, nigdy więcej nie będę korzystał z porad, które w tym miejscu się znajdują!!! To jakaś dowcip i śmiech na sali! całuski

  3. waclaw

    Bezsensowne jest trwonienie czasu na wypróbowywanie niesprawdzonych porad. Opublikowana tutaj porada jest wypróbowana i przede wszystkim naprawdę pomocna. Zaświadczamto, bo sam wypróbowałem. Polecam gorąco. całuski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.