Jak wyłączyć Czasoumilacz

Plus GSM skutecznie zatruł co niektórym życie wprowadzająć usługę Czasoumilacz. Oto sposób dla tych, którym ta usługa już dostatecznie umiliła czas.

Czasoumilacz można albo wyłączyć zupełnie albu zawiesić na jakiś czas.

Jeżeli chcemy się czasoumilacza pozbyć na zawsze, to należy wysłać ze swojego telefonu SMS o treści „DEZAKTYWACJA” na numer 80333 (numer bezpłatny). Jak po kilku minutach przysłana zostanie od operatora prośba o potwierdzenie, wyślij ponownie SMS o treści „TAK” na ten sam numer.

Jeżeli chcesz tylko zawiesić „Czasoumilacz” na jakiś czas, wyślij SMS o treści „WYLACZ” na numer 333 (opłata 2,5 PLN z VAT).

Wyłączyć usługę można także przez internet. Wejdź na stronę: http://muzyka.plus.pl/czasoumilacz/ i wpisz numer swojego telefonu. Po chwili przysłane do Ciebie zostanie hasło, dzięki któremu możesz się zalogować do profilu. Po zalogowaniu, będziesz miał dostęp do edycji usługi Czasoumilacz. Kliknij „zablokuj”. I już! :)

1 comment

  1. Ignacy1984

    W necie non stop powstają strony z pseudo-radami i później są skutki jakie są. Jeżelido pisania artykułu i radzenia komuś siada osoba, która się absolutnie w tematyce nie orientuje, to mamy opłakane skutki. Tylko szkoda że cierpiąci , którzy takim pożal się Boże specjalistom wierzą i sądzą, że to co rozpowszechniają jest autentyczne. buziaki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.