Kolory cieni do powiek dla zielonych oczu

Kolory cieni do powiek dla zielonych oczu powinny być wybierane rozważnie i najlepiej po wcześniejszej próbnej aplikacji przed dokonaniem zakupu. Nie każdej bowiem osobie z tym kolorem oczu, będzie pasowała taka a nie inna barwa, więc najlepiej każdą wypróbować oddzielnie.

Ogólną zasadą jest, że oczu zielonych najlepiej nie malować na zielono. Jednak połączenie delikatnego różu z łagodną zielenią czasami się bardzo dobrze sprawdza. I również tutaj obowiązuje zasada nakładania najjaśniejszego cienia w wewnętrznym kąciku oka, a najciemniejszego – w zewnętrznym.

Bardzo ładnie w przypadku zielonych oczu będą wyglądały cienie w różnego rodzaju odcieniach fioletu i różu. Zwykle sprawdzają się również brązy, szczególnie te jaśniejsze, złociste. Odcienie beżu też będą jak najbardziej odpowiednie, co więcej jeśli będzie to jasny beż, optycznie powiększą oczy i dodadzą im uroku..

Kolor złoty, szczególnie lekko przyczerwieniony, nawet lekko rdzawy może wyglądać przy zielonych oczach bardzo oryginalnie, ciekawie, a zarazem również niezwykle atrakcyjnie.

Warto więc eksperymentować, gdyż do tego koloru oczu pasuje wiele kolorów, jednak trzeba je dobrać starannie i zgodnie z własnymi upodobaniami.

3 comments

  1. Boleslaw1977

    Wszystkie sposoby do tej pory nie sprawdzały się, a to pomogło! Jestem niesamowicie wdzięczna i zadowolona!

  2. Anzelm
  3. Bronislaw86

    Okazuje się, że sieć służy nie tylko do rozrywki i głupich rzeczy, jak do tej pory sądziłem. Byłem uparty i zawsze dawałem sobie radę sam. Ale do zaczerpnięcia pomocy z Internetu namówiła mnie córka. Trochę czasu jej to zajęło, ale teraz jest dumna że udało jej się mnie do tego namówić. Faktycznie, skorzystałem z porady i jestem bardzo usatysfakcjonowany. Dziękuję najmocniej. pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.