Pudełka na ciasta komunijne

Pudełka na ciastka, na przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej z wygodnymi uchwytami do trzymania, wykonane są z dekoracyjnej tektury litej.

Opakowania są bardzo estetyczne, ładnie wykonane, z nadrukowanymi wzorami graficznymi, przedstawiającymi motywy dotyczące Pierwszej Komunii Świętej. Pudełka są tanie i bardzo praktyczne. Są bardzo przydatne w czasie organizowania przyjęć w plenerach, na przykład w ogrodach.

Na tych ślicznych pudełkach mogą być też nadrukowane podziękowania dla gości, którzy uczestniczyli w przyjęciu komunijnym. Pudełka z ciastkami mogą być układane piętrowo, w lodówce. Pudełeczka są niedrogim drobiazgiem i na pewno będą miłą niespodzianką. Do takiego pudełka można schować tort, ciastka, przekąski jako dowód podziękowania gościom za przybycie na przyjęcie komunijne.

Jako podziękowanie dla gości warto też dołączyć elegancki karnet pocztowy, kartkę z życzeniami, z wierszem, z dedykacją, z tekstem związanym z uroczystością Pierwszej Komunii Świętej, w której brali udział. Taka kartka pamiątkowa może przez wiele lat przypominać o sympatycznej, rodzinnej, bardzo radosnej uroczystości.

2 comments

  1. Edmund

    Myślę, że jeśli będzie więcej takich głosów, to reszta nieszczęśliwców którzy tutaj się znajdą wezmą je na poważnie! Jak można w taki obcesowy sposób wpuszczać w maliny czytelników i to tych, którzy szukająrady? To po pierwsze nieludzkie i złe, a po drugie do niczego nie prowadzi. Szczęśliwie ja nie stałem się ofiarą, ale moja narzeczona niefortunnie tak i bardzo tego żałuje! To kolejny argument, że Internet to raj dla oszustów, bogacących się na czyimś smutku. buziaki

  2. dupa79

    Zobaczyłam do tej pory chyba wszystkie możliwe strony dotyczące tego tematu i nie mogłam nigdzie znaleźć rady. Ale na szczęście koleżanka poradziła mi tę stronę i proszę! Rozwiązanie się znalazło, pięknie dziękuję! buziaki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.