Styropianowe dekoracje komunijne do ozdoby kościołów i innych sal

Dekoracje ze styropianu są bardzo praktyczne i tanie. Mogą służyć do tworzenia dużych kompozycji plastycznych, do aranżacji różnych przestrzeni.

Nadają się doskonale do dekoracji sal, wnętrz Kościołów i innych pomieszczeń, przeznaczonych do uroczystości komunijnych. Ze styropianu mogą być wykonane serca, aniołki, gołąbki, kielichy komunijne, a także inne, przestrzenne kształty. Dekoracje są wykonane z wysokiej jakości i gęstości styropianu.

Można je gruntować farbami. Wspaniałe efekty plastyczne można uzyskać, stosując malowanie farbami strukturalnymi na powierzchni styropianu. Specjalistyczne firmy dekoratorskie wykonują nawet nietypowe zamówienia. Ze styropianu mogą być tworzone dekoracje w niestandardowych wymiarach oraz kształtach. Niektórzy wycinają z niego bardzo fantazyjne i skomplikowane kształty.

Z tego materiału wykonywane są głównie ozdoby ołtarzy w Kościołach. Elementy styropianowe są łączone z kwiatami, z gałązkami, z wstążkami. Dekoracje ze styropianu są również stosowane do tworzenia figurek ozdobnych na torty i ciasta komunijne. Takie dekoracje można kupić w firmach dekoratorskich. Wiele adresów takich firm znajduje się w Internecie.

3 comments

  1. Alojzy80
  2. Hilary

    Bez sensu jest marnowanie czasu na sprawdzanie niepewnych sposobów. Zamieszczona w tym miejscu metoda jest sprawdzona i co istotne naprawdę owocna. Potwierdzamto, bo sam sprawdziłem. Polecam serdecznie. Pozdr

  3. blazej

    W sieci nieprzerwanie rodzą się witryny z pseudo-poradami i później są skutki jakie są. Jeżelido opracowywania tekstu i radzenia komuś siada osoba, która się w najmniejszym stopniu w tematyce nie orientuje, to mamy klops. Tylko szkoda że ubolewająci , którzy takim pożal się Boże fachowcom wierzą i myślą, że to co podają do wiadomości jest autentyczne. pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.